اسامی تیم ها

گروه سردار شهید فرامرز فامیلی= 
     شهدای پیرده  (آزاد) 

     حسینیه اعظم پیرده (مقیم فیروزکوه)

     حسینیه قرچک (شهید احمد باهو)  (مقیم قرچک)

گروه شهید محمدرضا پرچ=

      قزل پیرده (شیرمال سرا زائر)  (مقیم سمنان)

      ورسدار پیرده  (مقیم سمنان)

      هیئت انصارالحسین  (مقیم سمنان)
 


مرحله گروهی

98/05/4

  انصار  1  -   9  قزل 
  گل به خودی برای انصار

  حامد حیدری (3بار) - علیرضا شورانی (3بار) - مهدی آهنج (2بار) - فرامرز فامیلی برای قزل

شهدای پیرده   2  حسینیه قرچک

 جمال بهشتی(2بار) برای حسینیه قرچک 

98/05/11

   قزل  2  - 2   ورسدار
  حسین شورانی- حامد حیدری برای قزل

مجید پارسی نژاد - فواد امین برای ورسدار

حسینیه اعظم  1  - 0     شهدای پیرده
   علی اکبر پرچ برای حسینیه اعظم

(متاسفانه به علت اشتباه داوری، بازی 10دقیقه زودتر به پایان رسید)


98/05/18

 ورسدار  11  -  0    انصار

مهدی پرج (6بار) - هادی پارسی نژاد - فواد امین - رضا پازوکی - فرشاد پرچ - سالار پرچ برای ورسدار


 حسینیه اعظم           حسینیه قرچک

   با توجه به قطعی شدن حذف تیم شهدای پیرده، این بازی برگزار نمی شود و طبق       قرعه کشی انجام شده ، تیم حسینیه اعظم به عنوان تیم اول و تیم حسینیه قرچک   به عنوان تیم دوم از گروه صعود خواهند کرد.

 



                            جدول رده بندی مرحله گروهی  (گروه شهید فرامرز فامیلی)   
ردیف         اسامی تیم ها         تفاظل گل          امتیاز 

1              حسینیه اعظم              1+                3                              

2              حسینیه قرچک             2+                3                               

3              شهدای پیرده               3-                 0         

 با توجه به قطعی شدن حذف تیم شهدای پیرده، بازی حسینیه اعظم و حسینیه قرچک برگزار نمی شود و طبق 

قرعه کشی انجام شده ، تیم حسینیه اعظم به عنوان تیم اول و تیم حسینیه قرچک   به عنوان تیم دوم از گروه صعود خواهند کرد.

 

جدول رده بندی مرحله گروهی  (گروه شهید محمدرضا پرچ)   
ردیف         اسامی تیم ها         تفاظل گل          امتیاز 

1              ورسدار                      11+                4

2              قزل                            8+                4             

3              انصار                          19-                0           


طبق قوانین روستا پیرده، درصورت تساوی شدن امتیازات 1- بازی رودرو  2- تفاضل گل  3- تعداد گل زده  4- تعداد کارت کمتر بررسی می شود.

 مرحله حذفی

98/05/25

  حسینیه اعظم  0  -  3  قزل

 حامد حیدری برای قزل

  (بازی یک بر صفر به سود قزل در جریان بود، در دقیقه 88 داور پنالتی درست برای تیم قزل اعلام کرد و تیم حسینیه اعظم زمین مسابقه را ترک کرد و بازی از سوی داور 3 بر 0 اعلام شد)


  حسینیه قرچک  (32 - 2 (1)    ورسدار 

مهدی پرج (2بار) برای ورسدار               جمال بهشتی - ابوالفضل باهو برای حسینیه قرچک

  ضربات پنالتی: 

ورسدار = مهدی پرچ (گل) - مالک پازوکی (خراب) - رضا پازوکی (خراب) - مالک پازوکی (خراب)

حسینیه قرچک = مجید حق بین (گل) - ابوالفضل باهو (خراب) - مجتبی اسدی (گل) - جمال بهشتی(خراب)

 محمد باهو (گل)

                                                                  فینال

98/05/29

 قزل پیرده     -    حسینیه قرچک

 

 

 ترین های مسابقات:

آقای گل مسابقات:     
زیباترین گل مسابقات:  

قوی ترین خط حمله : 

قوی ترین خط دفاع :
ضعیف ترین خط حمله :   
ضعیف ترین خط دفاع : 

بهترین دروازبان مسابقات : 

پدیده مسابقات:



 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی بازیکنان

  

 شهدای پیرده :

1 – میرعلی پرچ  2- صادق پرچ   3- حسین پرچ(فرزند صفر)  4- محسن محسنی نیا  5- مهرداد فرشادفر

6- امیر سلمان پور  7- علی پرچ (فرزند رمضانعلی)   8- رضا موسوی    9- محسن کیانی

 10- مهدی سیدآقازاده   11- مهدی نیلی  12- کیکاووس کیانی 13- علیرضا کیانی

 14- مهرداد پرچ (فرزند جهانگیر)   15-  مهدی پرج (فرزند محمود)

 16- وحید پرچ (به علت مصدومیت، مسابقات را از دست داد)

 مربی : حسین پورسعیدی                سرپرست : علی پرچ (فرزند رمضانعلی)

 

حسینیه اعظم پیرده :

1 – علی پرچ (فرزند صفر)   2- محمد جواد فیلی   3- محمدحسین پرچ  4- مجتبی پرچ (فرزند عوض محمد)

 5- هادی طاهری  6- مسعود پرچ  (فرزند محمود)  7- میلاد پرچ (فرزند محمود)  8- احسان شورونی        

9- عباس جلیل خانی  10- اکبر شیرزاد    11- کمیل شیرزاد   12- علی اکبر پرچ   13- نورالله نیلی

 نوجوانان:    14- بهرام باطبی  

مربی : علی فیلی                           سرپرست : امیر فیلی

 

ورسدار :

1 – هادی پارسی نژاد    2- مهدی پرچ   3- سالار پرچ  4-الیاس شورونی   5- فرشاد پرچ  6- فرهاد پرچ  

 7- فواد امین  8- علی پرچ (فرزند شیرافکن)  9 – مجید پارسی نژاد 

 10- رضا پازوکی  11- مالک پازوکی  12- یاسر پرج      13- مصطفی توحیدلو     14- رضا پرج (فرزند علیجان)

15- مجید رضایی فر     نوجوانان:       16- علیرضا رزمی      17- سبحان پارسی نژاد

مربی : احمد دوستمحمدی                سرپرست : هادی پارسی نژاد

 

 

 

 

قزل پیرده :

 1- محسن شورونی 2- حسین شورونی  3- علیرضا شورونی 4- محمد شورونی 5- حامد حیدری 6- فرامرز فامیلی   7- یاسر شورونی  8- فرشید شورونی  9- آرین شورونی  10- کامران دادیان  11 – اسماعیل باقرنیا  

12- قاسم بختیاری  13- مهدی آهنج   14- ابراهیم کیا   15- رضا قهاری  

مربی : ابراهیم شورونی                سرپرست : ابراهیم شورونی

 

حسینیه قرچک:

1 – مجتبی اسدی   2- محمد باهو (فرزند صادق)   3- حسن باهو   4- محمدرضا پرچ (فرزند احمد)  5- پوریا پرچ

6- جمال بهشتی  7- ابوالفضل باهو    8- امین باهو   9- مصطفی شورونی   10- سعید رادمهر   11- مجید حق بین

12- محمد شریفی   13- سید ایمان میرسیار   14-   سید مهدی حسینی  15 - علی پرچ (فرزند رضا) 

 مربی : محمد مهشادان                سرپرست : سعید نژاد قاسمی

 

 

هیئت انصارالحسین:

1 – امید پرچ  2- فرشاد شورونی  3- فرزاد شورونی  4- رحمان شورونی  5- ایرج پرچ

6- هادی قلی پور 7- فتعلی معیل  8- کیومرث غربا  9- محسن پورسعیدی  10- امیر فیلی 

11- محسن پرچ    12- نورعلی پرچ

 نوجوانان:  13- ماهان پرچ  14- جواد لاغران

15- محمد حسین ایوانکی  16- علیرضا قلی پور    17- سید حسین موسوی نژاد   18- سینا پورسعیدی


مربی : امید پرج                 سرپرست :فرشاد شورونی- امید پرچ



تاریخ : یکشنبه 6 مرداد 1398 | 11:57 | نویسنده : M P | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.